Jaja BIO 6szt

Producent: BIO PLANET
Produkt wymaga szczególnych warunków przechowywania, wobec czego jest do odbioru wyłącznie w sklepie, nie później niż w następnym dniu od chwili przyjęcia zamówienia. Wyjątkiem są produkty dostępne na zamówienie, których termin odbioru należy ustalić telefonicznie.
Dostępność towar dostępny
Sposoby zamówienia: Do odbioru w sklepie.
Pytania i sugestie:
tel:
506 066 799

pn-pt godz. 9.00-18.00,
sob. 9.00-13.00
Cena: 8,00 zł 8.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Kod produktu: 5902448164991

Opis

OPIS PRODUKTU

 

Pochodzą jedynie ze sprawdzonych gospodarstw, pozostających pod stałą kontrolą jednostek certyfikujących i służb sanitarnych.

Nasze kury żyją w niewielkich stadach. W korzystnych warunkach fitosanitarnych z dostępem do wybiegów i pastwisk. Taki dobrostan zwierząt umożliwia uniknięcie użytkowania antybiotyków i innych leków. Do karmienia użytkowane są ekologiczne karmy, które powodują naturalny wzrost i wysoką zdrowotność zwierząt.

organiczni rolnicy gwarantują zwierzętom wygodne, pozbawione stresu bytowanie, zgodnie z ich naturalnymi potrzebami. Dzięki stałemu dostępowi do otwartej przestrzeni, naturalne kury są szczęśliwe i zrelaksowane!

Kody systemu hodowli: 0 – jaja z chowu naturalnego 1 – jaja z chowu na wolnym wybiegu 2 – jaja z chowu ściółkowego 3 – jaja z chowu klatkowego Znaczenia kodu producenta (oznakowanie na skorupie jaj): 0 – jaja z chowu naturalnego PL – kod literowy państwa członkowskiego UE – weterynaryjny numer identyfikacyjny zakładu (producenta).

rabaty

jedz co zdrowe

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl