Ser kozi dojrzewający "Nedźwiednik" - kg

Producent: KOZIA ŁĄKA
Produkt wymaga szczególnych warunków przechowywania, wobec czego jest do odbioru wyłącznie w sklepie, nie później niż w następnym dniu od chwili przyjęcia zamówienia. Wyjątkiem są produkty dostępne na zamówienie, których termin odbioru należy ustalić telefonicznie.
Dostępność dostępny na zamówienie
Sposoby zamówienia: Do odbioru w sklepie.
Pytania i sugestie:
tel:
506 066 799

pn-pt godz. 9.00-18.00,
sob. 9.00-13.00
Cena: 110,00 zł 110.00 PLN
ilość kg
dodaj do przechowalni
Kod produktu: 253

Opis

Ser sprowadzany na zamówienie o wadze wskazanej przez zamawiającego, jednak nie mniejszej niż 15 dkg. W okienko z „1” w środku (obok ceny) wpisujesz minimum logistyczne w ilości 0,15 kg (jedno opakowanie) lub wielokrotność. Zamówienia należy składać do poniedziałku z odbiorem w czwartek. Nie ma przeszkód żeby szczegóły zakupu uzgodnić w rozmowie telefonicznej.

Produkt dostępny wyłącznie z odbiorem w sklepie. 

 OPIS PRODUKTU

 

Najstarszy i najbardziej charakterny  ser Gospodarstwa Ekologicznego "Kozia Łąka" . Dla prawdziwych koneserów. 

 

Po sześciu miesiącach dojrzewania jest idealnym towarzyszem do czerwonego wina – nawet takiego, które równie dużo (lub więcej) czasu spędziło w beczce. Dodatek cząbru i czosnku niedźwiedziego nadaje mu wyraźnie ziołowy i głęboki smak, stopniowo rozwijający się na podniebieniu.

 

Zgodnie z tradycją zarezerwowaną dla naszych najlepszych wyrobów, nazwa ‘Niedźwiednik’ odwołuje się do jednego z karkonoskich szczytów, nawiązując jednak równocześnie do pewnych cech samego sera.

rabaty

jedz co zdrowe

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl