do kasy suma: 0,00 zł

 
Czas realizacji zamówień

Czas realizacji zamówienia rozpoczyna się następnego dnia po otrzymaniu zapotrzebowania wraz z potwierdzeniem płatności. Zamówienie realizowane jest przez Pocztex Kurier lub In Post nie później niż 48 godzin od chwili wysłania ze sklepu.

Proponujemy dwa rodzaje realizacji zamówień:

  • z odbiorem produktów w sklepie mieszczącym się we Wrocławiu przy ul Poranna 46b - po przyjęciu zamówienia i uregulowaniu należności odbiór następuje w ciągu 48 godz. po przyjęciu zamówienia. Inny termin odbioru produktów należy ustalić telefonicznie (506 066 799).
  • wysyłka paczką - zamówienia złożone w dni robocze są realizowane następnego dnia, a złożone w dni wolne od pracy oraz weekendy  przekazywane do realizacji w pierwszy możliwy dzień roboczy i dostarczane do odbiorcy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub In Post.

O wysyłce zamówienia informujemy mailem. Status swojego zamówienia możesz sprawdzić za pomocą linku jaki otrzymasz w mailowym potwierdzeniu zamówienia.

W przypadku gdy nie będziemy mogli zrealizować zamówienia wyślemy wiadomość mailem z informacją o zaistniałym opóźnieniu i poprosimy o podjęcie decyzji dotyczącej dalszego postępowania z zamówieniem, włącznie z możliwością jego anulowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl