do kasy suma: 0,00 zł

 
O nas

Serdecznie witam w sklepie internetowym Eko Farma!

Zanim przejdę do sedna i w kilku zdaniach opiszę sprzedawane w naszym sklepie produkty  wyróżniające się znakiem żywności BIO lub Eko należałoby zwrócić uwagi na fakt, iż uczeni po zbadaniu ciała człowieka ustalili, że składa się ono z ok. 30 trylionów komórek(!) i 39 trylionów bakterii(!). Gdy ma się tego świadomość bezsprzecznie trzeba uznać, iż siły nadprzyrodzone stworzyły skomplikowany, integralny, współpracujący ze sobą, a zarazem fascynujący organizm dzięki któremu istniejemy, możemy oddychać, poznawać świat, próbować go rozumieć i po nim się poruszać. By tak mogło być musimy dostarczyć mu pokarmów niezbędnych do uruchomienia i prowadzenia procesów życiowych. Jednym słowem żeby żyć musimy jeść (!) ze świadomością, że to co jemy ma istotny wpływ na naszą odporność, długość życia, jego jakość, jak również wygląd.

 Posłużę się przykładem; Czy ktokolwiek kiedyś widział wolno żyjące zwierzę, które byłoby otyłe? Im nie trzeba przypominać o dobrym jedzeniu, bo w odróżnieniu od ludzi potrafią zadbać o siebie. Bierzmy przykład i róbmy zakupy z myślą o swoim zdrowiu kupując zdrową i naturalnie produkowaną żywność, najlepiej ze znakiem żywności organicznej.

Takie produkty są wytwarzane w ekologicznych gospodarstwach, gdzie zakazane jest stosowanie wszelkich środków chemicznych i sztucznych nawozów. W minimalnym stopniu są przetworzone i bogate w zdrowe składniki odżywcze.

W sklepie internetowym Eko Farma tych produktów mamy szeroki asortyment. Na chwile obecną ca. 8 tysięcy. Dla przejrzystości podzielone zostały na kategorie, począwszy od śniadaniowych (177 pozycji). W śród nich między innymi są; płatki zbożowe, granole, musli, otręby, jaglanka, owsianki i wiele innych nie wymagających zbyt dużego nakładu czasu na ich przyrządzenie. Przygotowując śniadanie warto zadbać żeby było syte i dostarczyło nam dużo energii. Takie polecamy na dobre rozpoczęcie dnia.

Dalej przeszukując zawartość pozostałych kategorii i zagłębiając się w opisy proponowanych do kupienia produktów dowiemy się o ich właściwościach i wartości dla naszego organizmu, a także na jakie produkty powinniśmy się zdecydować żeby nie powielać błędu złego odżywiania.

Nie będzie to stratą czasu ponieważ gdy z powodu niewiedzy lub zaniedbania nie dostarczymy do organizmu odpowiednich ilości witamin, białka i mikroelementów organizm przestaje prawidłowo funkcjonować. Warto więc zwrócić uwagę na to co się je i nie zapominać jak się je, by zawsze być w pełni sił i unikać lekarza. Na szczęście jesteśmy daleko od sytuacji, gdy na sklepowych półkach brakuje jedzenia. Szeroką rozmaitość wyboru po niewygórowanych cenach dają zakupy w Eko Farma. Zapraszamy Państwa na zakupy z możliwością ich wysyłki lub z odbiorem w sklepie.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl